fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Wiewióra.eu jest lokalną firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą unikatowej biżuterii.

Oferujemy szeroką gamę biżuterii z kamieniami szlachetnymi i kamieniami półszlachetnymi, ze srebra próby 925 (Ag925) i stali szlachetnej, miedzi i innych materiałów.

Jesteśmy niezależnym jubilerem i bardzo dbamy o jakość każdego elementu i kamienia biżuterii i akcesoriów.

Skupiamy się na budowaniu relacji z naszymi klientami i utrzymywaniu doskonałej reputacji w naszej społeczności – zapewnienie klientom najwyższej jakości jest kluczowe dla naszej firmy.

Oferujemy wyjątkową biżuterię i unikalny wybór, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprzedajemy naprawdę jedyne w swoim rodzaju przedmioty z metali i kamieni. Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii, która jest naprawdę Twoja, nasze lokalne sklepy są miejscem dla Ciebie.

Nasi wieloletni pracownicy posiadają ekspercką wiedzę na temat biżuterii, kamieni szlachetnych i kamieni półszlachetnych. Oznacza to, że pracownicy naszych sklepów jubilerskich mogą zapewnić Ci dogłębną, rzetelną wiedzę na temat kamieni, stylów biżuterii i nie tylko, pomagając Ci stać się bardziej świadomym kupującym.

Jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić profesjonalną obsługę naszym cenionym klientom w naszej branży modnej biżuterii i akcesoriów.

Wykonujemy biżuterię na zamówienie. Niezależnie od tego, czy klient woli odważne elementy, czy delikatne projekty, mamy doświadczenie w tworzeniu idealnej biżuterii pasującej do żadnego stylu.

Robimy naprawę, czyszczenie i odnawianie biżuterii, srebrzenie.

Ponadto w naszych sklepach można kupić szkatułki, figurki, elementy wyposażenia wnętrz, kryształy, kamienie surowe itp.

Adresy sklepów offline w Opolu i Zabrzu

Shopping Cart